Özel sektör İş İlanları

50 Vize Pasaport Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’nda hizmet veren özel sektör firması Vize ve Pasaport Memuru alım ilanı yayımladı. Özel sektör firması tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan detaylara göre ilana tecrübeli ve tecrübesiz adaylar başvuruda bulunabilecek.

İlanda yer alan açık kadroya ilişkin şirket tarafından yayımlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı. ”Şirketimizin hizmet verdiği Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Vize Pasaport Memuru (Interviewer)” arıyoruz.” 

İlana başvuru koşulları ve başvuru sürecine dait detayları sizlere aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için belirlenen eğitim, yaş ve diğer kriterleri siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

İlana göre şirket adaylardan, ”TC Vatandaşı, Çok iyi derecede sözlü, yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmak, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışabilecek, Temsil yönü güçlü, Havacılık güvenliği alanında kariyer planı olan, hedef odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış yada en az 1 yıl tecilli olmak, Bayan ( 1,60 ve üzeri boy ), Bay ( 1,70 ve üzeri boy ) Tüm adaylarda 33 Yaşını aşmamış olmak,” şartlarına haiz olmaları istiyor.

Bu şartların yanı sıra 50 Vize ve Pasaport Memuru alım ilanına Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun) öğrenim şartlarını sağlayan tecrübeli yada tecrübesiz adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU SÜRECİ

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan 50 Vize ve Pasaport Memuru alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için ilan 7 Ocak tarihinde güncellenerek yeniden yayımlandı. İlana başvuru süreci bu tarihten itibaren başladı. 

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar;

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapabilecekler. Adayların öncelikle ilanı yayımlayan kariyer sitesine üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

İlana ulaşmak için mavi renkle verilen bağlantıyı (https://goo.gl/eFGFX5) kopyalayın, daha sonra internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir