Özel sektör İş İlanları

Almanya’ya 10 Bin Türk İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Almanya’ya 10 bin Türk işçi alımı OBM Şirketinden son dakia açıklaması geldi. Şirket kendisine ait internet sitesi üzerinden yapmmış olduğu bir açıklama ile işçi alımı başvurularının başladığını duyurdu.Almanya’ya 10 bin Türk işçi alımı başvurularının nasıl yapılacağına dair bilgi veren OBM Şirketinin açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz. 

ALMANYA’YA 10 BİN TÜRK İŞÇİ ALIMI BAŞVURU DUYURUSU

Almanya’da yer alan bazı havayollarında görevlendirmek üzere işçi alımı yapacak olan OBM Şirketi, işçi alımı için başvuruların internet üzerinde yapılacağını duyurdu. Sitede yer alan işçi alımı başvuru formunu dolduracak adayların başvurularının onaylanması halinde; sağlık raporu, diploma ve sertifika gibi evrakları teslim süreci başlıyor. 

Bu konuda birda uyarı yapan şirket başvurular için asla ücret talep etmediğini dile getiriyor. Bu konuda böyle talepleri olan kişilerden uzak durulmasını istiyor. Kamu İlanları olacak şirketin duyurusunu sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

OBM Şirletinden Yapılan Başvuru Duyurusu

“Havalimanlarında çalışacak arkadaşlar, OBM firması 17 yıldır Almanya’da faaliyet gösteriyor. Türkiye’de de İstanbul ve Antalya’da hizmetlerimize devam ediyoruz. Almanya’nın değişik eyaletlerinde kendi bünyemizde çalıştırılmak üzere personel arayışımız hala devam ediyor. Biz başvurularımızı nasıl yapabiliriz derseniz, www.obm-turkiye.com adresinden başvuru formu ile yapabiliyorsunuz. Başvuru aşamasında ne lazım_ Tabiki hangi alana başvuru yapıyorsak onunla ilgili bir diploma, ona ait sertifika ve sağlık raporuna ihtiyacınız olacak. Başvurunuz onaylandıktan sonra bir iş sözleşmesi yapıyoruz. Almanya’da 2 kişilik odalarda kalıyorsunuz. Kaldığınız yerden çalıştığınız yere servisiniz bulunmaktadır. Yemek ücretleri size ait. Almanya’da maaşlar saat ücreti olarak ödeniyor. Biz sizden başvuru için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bizim ismimizi kullanarak sizden ücret talep edenler olursa onlara da itibar etmeyiniz.”

Almanya’ya 10 bin Türk İşçi alımı gelişmelerinden sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir