Özel sektör İş İlanları

BİM, A101 ve Şok İŞKUR Desteği İle Personel Alım İlanı Yayımladılar

BİM, A101 ve Şok Marketler Zincirleri, Türkiye İş Kurumu’nun üzerinden çok sayıda şehirde bazı kadrolar için ülke genelinde işçi ve personel alım ilanları yayımladılar. Meslek gruplarına göre farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro detaylarını sizlere aktarıyoruz.

BİM, A101 VE ŞOK PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye’nin her şehrinde ve çok sayıda ilçesinde bir şubesi bulunan BİM Marketler Zinciri yayımladığı personel alım ilanında şu kadrolardan personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinde yer alan BİM açık kadrolar arasında, ”Büro Memuru (Genel), Satış Danışmanı / Uzmanı, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer, Aşçı, Mağaza Sorumlusu/şefi, Market Elemanı, Kalite Kontrol Sorumlusu”

A101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında engelli ve normal personellerin başvuru yapabileceği Reyon Görevlisi ve Kasiyer kadrolarına alım yapılacağı açıklandı. 

ŞOK Marketler Zinciri tarafından yayımlanan personel alım ilanında ise alımların Beden İşçisi (Genel), Satış Danışmanı / Uzmanı, Kasiyer, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Reyon Görevlisi kadrolarına olacağı duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda ilan edilen kadrolarda yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak olan aşağıda yer alan genel şartları sağlamaları gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

İŞKUR’DA İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar ilanlara İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirler. Bu kapsamda ilanları görüntülemek isteyen adaylar aşağıda yer alan linke tıklayarak İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar.

Adaylar daha sonra orada bulunan işyeri unvanı yazan yere;

Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR, A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101) ve ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Özel Sektör personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir