Özel sektör İş İlanları

BİM İş İlanı: Farklı Şehirlerde İdari Personel ve İşçi Alımı İçin İlan Yayımlandı

BİM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

BİM Marketlerinin faaliyet alanı içerisinde yer alan şehirlerde yapılacak personel alımlarıda çok sayıda açık kadro ilan edildi. Alımlar işçi kadroları için en az ilköğretim ve lise mezunu (çoğunlukla lise)  adaylar arasından yapılacak. Firma yayımladığı ilanında ayrıca işçi kadrolarınının dışında idari personel kadrolarına da personel alımı yapacağını açıkladı. 

İdari kadro personel alımları ise önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından olacak. 

BİM PERSONEL ALIM İLANI

BİM Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre; firma özellikle market içi işçi kadrolarında personel alımları yapacak. Branş branş yapılacak alım ilanlarında yer alan açık personel kadroları liste olarak şu şekilde;

Bu kadroların arasında ayrıca normal adayların yanı engelli personel alımı içinde ilanlar bulunuyor. İşte o kadrolar;

İdari Personel Kadroları

BİM tarafından ilan edilen idari personel alım kadroları: Muhasebe Personeli, Kasa Reyon Personeli, İşe Alım Asistanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Gıda Mühendisi, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Eğitim Asistanı, Yönetici Asistanı.

İşçi Kadroları

BİM tarafından ilan edilen açık işçi kadroları: (Engelli) Mağaza Elemanı, Taze Gıda Personeli, Kasa Reyon Personeli, Taze Gıda Personeli, Bölge Mağaza Personeli (Engelli), Kozmetik Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Et-Şarküteri Personeli, Bölge Genel Başvuru, Unlu Mamüller Personeli, Depo Personeli, Yönetici Adayı, Genel Başvuru

BAŞVURU ŞARTLARI

BİM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı personel alım ilanında alımlara yapılacak başvuruların belli şartlar altında olacağını duyurdu. 

Firmanın personel alımlarında her kadro için tüm adaylarda aradığı genel şartların yanında özel şartlarda bulunuyor. Meslek özelliklerine belirlenen bu özel koşullar alımlarda belirleyici etken oluyor. 

BİM Personel İlanları için her adaylardan talep edilen özellikler; Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel sağlık sorunu olmaması, erkek adaylar için askerlik şartını sağlaması, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olması. 

Özel Koşullar ise; 

Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pozisyonlar için belirlenen öğrenim şartlarına haiz. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek. koşullardan oluşuyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİM Personel alımları firmanın kendi sitesinden yayımlanıyor. Başvurularda firmanın kendi sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Adaylar BİM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden kendilerine uygun ilanlara başvuru yap butonuyla başvuru yapabilecekler.

BİM ilanları için kullanacağınız bağlantı:  https://bit.ly/2PL9Xki

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir