Özel sektör İş İlanları

BİM Kendi Sitesinden İş İlanları Yayımladı! Memur Personel, İdari Kadro ve İşçi Alınıyor

BİM kendisine ait kurumsal internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

BİM tarafından ilan edilen alımlarda, firmanın Türkiye geneli farklı bölgelerde bulunan il ve ilçelerde çeşit istihdam gerçekleştireceği duyuruldu. 

Hem memur personel, hem idari personel hemde işçi kadrolarına yapılacak olan personel alım ilanlarını tüm ayrıntıları ile sizlere aktarıyoruz. İşte BİM personel alım ilanları;

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanları çok sayıda şehir için yayımlandı. 

Firmanın bu şehirlerde bulunan genel müdürlük birimleri ile market zinciri bünyesine yapılacak olan personel alımları 3 farklı alanda çok sayıda pozisyonda gerçekleştirilecek. BİM tarafından ilan edilen bu alımları sizlere bilinmesi gereken detayları ile aktarıyoruz. 

Memur Personel ve İdari Personel Kadroları

Yönetici Asistanı. Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Gıda Mühendisi, Genel Başvuru, Eğitim Asistanı, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Yönetici Adayı, İşe Alım Asistanı Kozmetik Personeli, Bölge Genel Başvuru, Muhasebe Personeli

İşçi Kadroları

Kozmetik Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Bölge Genel Başvuru, Taze Gıda Personeli, Kasiyer, Kasa Reyon Personeli, Depo Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Taze Gıda Personeli, Bölge Mağaza Personeli (Engelli), Unlu Mamüller Personeli. Mağaza Satış Elemanı. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

BİM personel alım ilanları için gerekli olan koşullar ilan edilen açık pozisyonlara göre değişiyor. Bu şartlar ana başlıkları ile şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek. koşullardan oluşuyor. Kadrolar için belirlenen öğrenim şartını sağlayan, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pozisyonlar için belirlenen öğrenim şartlarına haiz. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek,  Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Mesleki tüm özelliklere haiz olan.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alımlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını BİM İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün internet sayfası üzerinden başvurularını yapabirler. İlanları incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

BİM İlanı için: https://bit.ly/2PL9Xki

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir