Özel sektör İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi Deneyim/Deneyimsiz Personel Alım İlanı

Dünya Göz Hastanesi farklı şehirlerde yer alan birimlerine personel alımları gerçekleştirecek. Sağlık Memuru, Sağlık Personeli, Hastane Personeli, İşçi, Hastane Dışı Personel gibi birimlerde görevlendirilmek üzere alım yapılacak ilanlarda; işçi kadroları için en az ilkokul mezunu, diğer kadrolar için ise en az lise mezunu olmak kaydıyla personel istihdamı yapılacağı açıklandı. 

Yayımlaman ilanda yer alan açık pozisyonlar, başvuru koşulları, ilana başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken hususlar ve ilana dair diğer tüm detaylar sizlerle.

DENEYİMLİ DENEYİMSİZ PERSONEL ALIMLARI

Dünya Göz Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar,

Ameliyat Bilgi Personeli, Hemşire, Üst Düzey Yönetici Asistanı, Servis Hemşiresi, Danışma Personeli, İdari İşler Sorumlusu, Lazer Bilgi Personeli, Temizlik Personeli, Hasta Hizmetleri Sorumlusu, Hasta Danışması, Sterilizasyon Hemşiresi, Destek ve Teşvikler Uzmanı, Hasta Hizmetleri Sorumlusu, Ofis Destek Elemanı, Stok Kontrol Sorumlusu.

BAŞVURU KOŞULLARI

Hastane tarafından yapılacak olan personel alımları için adayların her bir kadro için gerekli öğrenim koşullarının ardından aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. Adayların ayrıca bazı pozisyonlar iin gerekli olan diğer özel koşullara da haiz olmaları gerekiyor. 

İlanda yer alan kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (Söz konusu ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer almaktadır.), Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), MS Office uygulamalarına hâkim, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip ve kadrolara göre belirlenen tecrübe şartını karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Bunun için öncelikle adaylar ilanın yayımlandığı siteyi ziyaret edecekler. İlanın yayımalandığı kariyer sitesine üyeliği bulunan adaylara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacaklar ve başvurularını yapacaklar. Üyeliği olmayan adaylar ise üyelik işlemlerinden sonra başvurularını yapabilirler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/Fdrt8L (Verilen bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basarak ilana ulaşın)

Çeşitli Özel Sektör personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir