Özel sektör İş İlanları

Dünyanın 18. Büyük İşvereni SODEXO Gıda Mühendislerini Arıyor!

SODEXO, günümüzde Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideridir. Hizmet için aynı tutkuyu paylaşan 420.000 çalışanı ile  80 ülkede faaliyetlerini  sürdürmektedir. Sodexo dünya genelinde en büyük 18. işverendir.

Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Kalite Güvence Departmanında İşbaşı Eğitim Programı kapsamında yetiştirmek üzere Gıda Mühendisi takım arkadaşlarını aramaktadır.

 Aranan Nitelikler:

  •  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun , 
  •  En fazla 1 yıl deneyimli,
  •  İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
  •  İnsan ilişkileri ve iletişimi konusunda özenli,
  •  MS Office programlarını bilen, özellikle Excel uygulamasına hakim,
  •  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 
  •  Organizasyon yönetimi konusunda deneyimli,
  •  Eğitime ve gelişime açık.

SODEXO ÇALIŞANLARINA KENDİNİ NASIL ANLATIYOR?

Firma çalışanlarına yönelik hazırladığı metinde çalışma şartları hakkında neler diyor? İşte o açıklama:

Farklı iş deneyimleri

80 ülkede  sunduğumuz çeşitli  hizmetlerimiz kapsamında  150’den fazla  farklı pozisyonda  çalışma  fırsatları sunuyoruz.

Güçlü profesyonel deneyim

Sodexo çalışanlarına motive edici ve uzun vadeli bir  çalışma ortamı yaratır.

Çalışan Değer Önerisi (EVP)

Çalışanlarımızın kaliteli ve benzersiz bir deneyime sahip olmaları için , Sodexo Çalışan Değer Önerisi Sistemimizi geliştirdik.  Bu çalışmada, Sodexo’da her çalışanımızın profesyonel hayatı boyunca deneyimleyeceği 5 temel dönemi detaylandırdık.

İşimizin temelinde “Çalışan Memnuniyeti” yer alır ; Farklı tecrübe ve geçmişe sahip, birbirine saygı ve bağlılığı olan Sodexo ailesinin üyeleri şirketimizin başarısının yapı taşlarıdır. Sodexo İnsan Kaynakları Sistemlerine güveniriz; Hizmet ruhu, gelişim ruhu ve takım ruhu, gerçekleştirdiğimiz her faaliyetin temelinde yer alır.  İşimizi Yaparken Etik Değerleri Göz Önünde Bulundururuz; Sodexo’da işler doğrulukla, dürüstçe ve bir bütünlük içerisinde yürütülür.Tüm çalışanlar bireysel olarak bundan sorumlu ve yükümlüdür.  Sürekli Gelişmek için Sınırlarımızı Zorlarız; Değişen müşteri, çalışan ve sistem ihtiyaçlarını görmeyi ve cevaplamayı amaçlayan, sürekli gelişmekte olan bir şirketiz.

Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi’nde kariyer  ailemizde sana da yer var!

Hayatınıza Sodexo’lu olarak devam etmek için: 

İşe alım sürecinde pozisyonun gerektirdiği bilgi, birikim ve deneyimlere sahip olmanın yanı sıra adaylarımızda, Sodexo’nun temel değerlerine uygunluk dikkate aldığımız değerlendirme kriterleri arasındandır.

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir