Özel sektör İş İlanları

En Az Lise Mezunu Havalimanı Yolcu Hizmeti Personeli Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Yeni Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında görevlendirmek üzere Havalimanı Yolcu Hizmetleri Personel alım ilanı yayımlandı. Söz konusu alım ilanına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlana ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

YENİ PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan yeni bir alım ilanıyla ile havalimanlarında Liman girişinden-uçağa, uçaktan-liman çıkışına ya da uçaktan-uçağa; akülü araç, manuel tekerlekli sandalye, ara sandalye ve sedye ile yolcu taşınması görevinde bulunacak personeller alınacak. 

İlanlarda yer alan tüm genel ve özel başvuru koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu alım ilanı Atatürk Havalimanında, İstanbul Havalimanında ve Sabiha Gökçen Havalimanında hizmet veren Air Clinic Sağlık Hizmetleri Sanayi tarafından yayımlandı. Şirket yayımladığı ilanında alımlara başvuru yapacak adaylar için şu şartları aktardı.

”Türk Hava Yollarının engelli yolcularına hizmet vermekte olan firmamızın, anlaşmalı olduğu Atatürk Havalimanında, İstanbul Havalimanında ve Sabiha Gökçen Havalimanında görevlendirilmek üzere Taşıma Hizmetleri Görevlileri aranmaktadır; Dış görünümüne önem veren ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Uzun süre ayakta aktif olarak çalışabilecek, Yolcu ve yolcu yakını memnuniyetine önem veren, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Engelli raporu olanlarda başvuru yapabilir. ”

İlana başvuruda bulunacak adayların öğrenim durumuna dair yayımlanan koşulda da adayların en az lise mezunu olması gerektiği bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bakanlıkların alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir