Özel sektör İş İlanları

Kızılay Yeni Pozisyonlar İçin Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı yayımladığı personel alım ilanlarında belirli aralıklarla güncellemeler yapıyor. Yeni kadroların eklendiği ve alım süreci dolan ilanların kaldırıldığı bu güncellemeler sonrası yeni alımlar yapılıyor. 

Bu kapsamda Kamu İlanlari olarak sizlere Türk Kızılayı tarafından yayımlanan yeni personel alım ilanlarını derledik. İşte kurumun alım yapacağını duyurduğu o alım ilanları.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlanlar arasında ayrıca engelli vatandaşlarında başvuruda bulunabileceği kadrolar yer aldı. İlan metninde yer alan kadrolar şu şekilde,

Gençlik Çalışanı, Program Asistanı, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Doktor, Toplum Merkezi Yöneticisi, İdari İşler Personeli (Engelli) ve İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı.

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ

Yayımlanan bu kadrolar için başvuruda bulunmak isteyecek adaylar kurum tarafından talep edilen öğrenim, deneyim, belge ve diğer özel şartlara haiz olması gerekiyor. Buna göre adayların sağlamaları gerektiği bildiridilen şartlar arasında aşağıda yer alan koşullar bulunuyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Söz konusu bu alım ilanları için Türk Kızılayı kendisine ait internet sitesi üzerinden duyurular yayımlıyor. Başvurularda alım ilanlarının yayımlandığı bu site üzerinden yapılıyor. Adaylar bu siteye üye olup ilan edilen kadrolara başvuru yapıyorlar. Başvurular internet üzerinden elektronik olarak gerçekleştiriliyor.

İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla Türk Kızılayı’nın personel alım ilanlarını yayımladığı sitesine ulaşabilirler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/7z5b6J (Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın. )

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir