Özel sektör İş İlanları

Kurban Bayramı Sonrası İçin Kızılay Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı her geçen gün faaliyet alanını dahada genişletiyor. Hem yurtiçinde hemde yurtdışında faaliyetlerine devam eden Türk Kızılayı yayımladığı ilanlar ile personel açığı oluşan birimlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Bu çerçevede kurum tarafından ilan edilen alımlar sürekli güncel tutuluyor. 

Türk Kızılayının kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan bu detaylar ve açık kadrolar sizlerle. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında alımlaırn tamamının yurt içi birimlerine yapılacağı ifade edildi. 

6 farklı kadroda yapılacak personel alımlarının hangi kadrolarda olacağına dair ise bilgi verilmesi. Başvuru koşullarını sağlanamaları halinde adayların başvuru yapabilecekleri o kadroların listesi şu şekilde.

* Genel Başvuru

* Finansal Raporlama Asistanı

* İletişim Asistanı

* Çağrı Merkezi Operatörü

* Satın Alma Sorumlusu

* Doktor

BAŞVURU KOŞULLARI

Kızılay personel alım ilanına başvurular için sağlanması gereken çok sayıda koşul bulunuyor. Bu koşullar alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre belirleniyor. Kadrodan kadroya farklılık gösteren bu alımlara ilişkin ayrıntılar şu şekilde. 

Genel olarak her personel adayının sağlamaları gereken başvuru koşulları: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık şartını sağlamak ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması. 

Bu koşulların dışında en önemli koşul ise öğrenim şartı. Kurum adayların her karo için ayrı ayrı belirlediği öğrenim şartını sağlamasını istiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimin başında belirttiğimiz gibi Türk Kızılayı ilan duyurularını kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımlıyor. Bu alımlara başvurularda bu site üzerinden elektronik olarak yapılıyor. 

İlanları incelemek isteyen adaylar başvurularını yapmadan önce ilan detayları incelemek zorundalar. Aşağıda yer alan bağlantı üzeerinden bu detaylara da ulaşabilirsiniz. Kamu İlanları olarak vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2G1BVFu

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir