Özel sektör İş İlanları

Pegasus Hava Taşımacılık Uçak Yükleme Personeli ve Depo Memuru Alıyor

Pegasus Hava Taşımacılığı personel açığı bulunan birimlerine alım yapmak için ilan yayımladı. Yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları sizlere detayları ile aktarıyoruz. 

PERSONEL ALIM İLANI

Pegasus Hava Taşımacılığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında Uçak Yükleme Personeli, Teknik Depo Memuru kadroları bulunuyor. Bu kadrolar için başvuru koşulları ise şu şekilde.

Uçak Yükleme Personeli

En az iloköğretim mezunu, Tercihen B/E sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, 3’lü vardiya düzenine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

Teknik Depo Memuru

Tercihen ön lisans/lisans mezunu veya eğitimi devam eden, MS Office programlarına hakim ve ERP bilgisine sahip, En az orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, En az 2 yıl lojistik ve depolama alanında tecrübeye sahip, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Vardiyalı düzende çalışabilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Pegasus Hava Taşımacılık personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı duyurular ile adaylara ilan ediyor. Başvuruları da bu siteler üzerinden elektronik olarak kabul ediyor. İlana başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvurularını yapabilirler.

İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak için yan tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Pegasus Hava Yolları ilanı için; (https://goo.gl/v7iF5E

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir