Özel sektör İş İlanları

PTT Bilgi Teknolojileri Ocak 2019 Personel Alım İlanı Yayımlandı

PTT’ye bağlı kurumların başında gelen PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş. kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında 5 farklı pozisyonda personel alımları olacağı duyuruldu. 

PTT Bilgi Teknılojileri tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık kadro bilgileri, kurumun ilanlara başvuruda bulunacak adaylardan sağlamalarını istedikleri genel şartları ve ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları haberimizde aktarıyoruz. 

İşte PTT Bilgi Teknolojileri Personel alım ilanı detayları

KADRO BİLGİLERİ

Kurumun kendisine ait internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında 6 farklı pozisyon için personel alımları yapılacağı duyuruldu. Bu alımlar 2 farklı departman bünyesine gerçekleştirilecek. 

İlana göre PTT Bilgi Teknolojileri,

Program Yönetim Ofisi Departmanı Bünyesine; Program Yönetim Ofisi Personeli, Uzman Program Yönetim Ofisi Personeli ve Kıdemli Uzman Program Yönetim Ofisi Personeli alımı yapacak. 

Proje Yönetimi Departmanı Bünyesine; Proje Yöneticisi, Uzman Proje Yöneticisi ve Kıdemli Uzman Proje Yöneticisi. alımları gerçekleştirilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

PTT Bilgi Teknolojileri A.Ş ilanına hangi özellikleri taşıyan adayların başvuruda bulunabileceğini açıkladı?

Adayların ilan edilen 6 farklı kadro için belirlenen öğrenim şartlarını sağlaması gerekiyor. Bunun yanında adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının olumlu olması, görevli düzenli yapmaya engel sağlık sorunları bulunmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması tecilli, muaf veya yapılmış olması. 

Bu koşulların dışında adayların ayrıca Program / proje yönetim ofisi çalışma tecrübesine sahip, MS Project ve MS Office uygulamalarına hâkim, Planlama, izleme, kontrol ve raporlama becerisine sahip ve kadrolara göre belirlenen deneyim şartının sağlanması gerekiyor. 

BAŞVURULARI NEREYE NASIL YAPACAKLAR?

PTT Bili Teknolojileri tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, başvurularını kurumun internet sayfası üzerinden yapacaklar. Bunun için kurum tarafından oluşturulan başvuru formunu dolduracak adaylar burada yer alan sorulara elektronik ortamda yanıt vererek başvurularını gerçekleştirecekler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/oQrdZB (bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yazın ve enter tuşuna basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir