Özel sektör İş İlanları

PTT İştiraki PTTeM Personel Alım İlanı Yayımladı

Bir PTT İştiraki olan PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetler A.Ş. personel alım ilanı yayımladı. 

Yayımlanan yeni personel alım ilanında kurumun iki farklı pozisyonda personel alımı yapacağı ilan edildi. Kurum tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro bilgileri ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntılar ile ilan edilen kadrolar için belirlenen başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

PTTeM Personel Alım İlanı Yayımladı

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetler A.Ş. yayımladığı ilanında bilişim personeli pozisyonlarına personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre alımlar PHP Developer ve . Net Developer kadrolarına yapılacak. Alımlar Ankara’da bulunan PTTeM bünyelerine gerçekleştirilecek. 

PHP Developer personel alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları;

PHP ve MySQL ile minimum 2 yıl yazılım geliştirmiş Daha önce en az bir versiyon kontrol sistemi kullanmış (Git, SVN) OOP yaklaşımına ve MVC mimarisine oldukça hakim Mevcut takıma hızlıca adapte olacak, uyum içinde çalışabilecek Proaktif ve pozitif enerjisi yüksek, Global ölçekli e-ticaret projelerinde çalışmaya hevesli, Kendisine verilen işi dört dörtlük teslim etmeyi prensip edinmiş, Tertipli kod geliştiren, döküman ve yorum yazmaktan kaçınmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

.Net Developer kadrosu için belirlenen başvuru koşulları;

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 yıl .Net web uygulama geliştirme deneyimi olan, C#, ASP.NET dillerine ve MSSQL veritabanına ileri derecede hakim, Microsoft .NET uygulama geliştirme projelerinde yer almış, Source Control teknolojilerini (Git,TFS) aktif olarak kullanan, Proje yönetim metodolojileri (Agile, Scrum) hakkında bilgi sahibi, Tercihen E-ticaret süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen MySQL veritabanı hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi PTTeM tarafından yayımlanan personel alım ilanı, adaylara kariyer siteleri üzerinden duyuruluyor. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olarak elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için : https://goo.gl/9QE5Vm 

(mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. )

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir