Özel sektör İş İlanları

PTTCELL Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

PTTCELL kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile tek bir kadrodan personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, ilana başvuru şartları ve ilana başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte PTTCell tarafından ilan edilen personel alım ilanına ilişkin ayrıntılar. 

PTTCELL PERSONEL ALIM İLANI

PTTCell personel alımı için yayımladığı duyurusunda şu ifadeleri kullandı. 

”Ptt Merkez Müdürlüğü içerisinde pttcell mobil hat(faturali ve faturasiz) satış işlemlerini gerceklestirecek ve telekomünikasyon sektörü hakkında bilgi sahibi olan personel arayisimiz vardir.Basvurular sadece işin olsun uygulaması üstünden degerlendirilecek ve uygun olan adaylar görüşmeye davet edilecektir.”

KADRO DETAYLARI

Söz konusu alım ilanında, haberimizin başında da belirttiğimiz gibi tek bir pozisyondan alımlar yapılacak. Bu alımlarda adaylar Aktif Satış Temsilcisi kadrosu için kuruma başvuru yapabilecekler. 

BAŞVURU KOŞULLARI

PTTCell tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlara başvuruda bulunacak adaylara ilişkin özel koşullar ilan edilmedi. Ancak Kamu İlanları olarak sizlerlere ilan metinlerinde yer alan tüm bu koşulları aşağıda aktarıyoruz. 

Adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulların dışında alım yapılacak kadrolar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet etmek veya edebilecek olmak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel bilgisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PTTCELL personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayınladığından dolayı ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu kariyer siteleri üzerinden yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilirler. 

İlana ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi: https://goo.gl/oubNA9

NOT: İlana ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın web tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Özel Sektör alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir