Özel sektör İş İlanları

Roketsan Memur Personel Alım İlanı: Lise, Önlisans ve Lisans Kadroları

Türkiye’nin en önemli sanayi kurumlarından olan Roketsan sürekli bir büyüme içerisinde. Bu kapsamda personel kadrosunu sürekli güçlendiren kurum yeni alım ilanları yayımladı. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanları genellikle teknik kadrolar için olsa da Roketsan ilanında her aday için genel başvuru imkanı sağlıyor. 

Bu çerçevede Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz. İşte o pozisyonlar;

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolara göre kurum; lise mezunu adaylar arasından teknisyen, önlisans mezunu adaylar arasından tekniker ve lisans mezunu adaylar arasından mühendis alımı yapacak. 

Bu teknik kadroların dışında kurum ayrıca her adayın kendi öğrenim durumuna, mesleğine ve yeteneklerine göre başvuru yapabileceği genel başvuru kadrosundan personel alımı başvurusu topluyor. 

TEKNİK PERSONEL KADROLARI

İlan metinlerinde yer alan ve lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri o kadrolar;

Mühendis: Makine Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Kimya Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Fizik Mühendisi, Bilgisayar, Mühendisi Havacılık Uzay Mühendisi, Sistem Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Satınalma Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi

Tekniker: Elektrik Elektronik Teknikeri, Kimya Teknikeri, Makine Teknikeri, Makine Ressamlığı Teknikeri, Mekatronik Metalurji Teknikeri.

Teknisyen: Elektrik Elektronik Teknisyeni, Kimya Teknolojisi Teknisyeni, Makine Makina Teknisyeni ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri  Teknisyeni.

ROKETSAN İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Roketsan tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce kurum tarafından ilan edilen ve aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor.

Türk vatandaşı olmak, Teknik kadrolar için gerekli eğitim seviyelerinden mezun olmak. Lise, ön lisans ve lisans bölüm şartını sağlamak. Bilgisayar Office programlarına hakim olmak çok iyi derecede kullanmak, Roketsan tarafından belirlenen yaş aralığında olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru süreci devam etmekle birlikte başvuru işlemleri kurumun İnsan Kaynakları internet sayfası üzerinden yapılacak. Bunun için adaylar başvurularını kuruma elektronik olarak bildirecekler. 

İlana ulaşmak ve başvuru işlemleri için: https://bit.ly/2Gz2Cl4

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir