Özel sektör İş İlanları

SunExpress En Az Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapıyor

SunExpress kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu ilanda yer açık kadrolardan birisi de kabin memuru pozisyonu oldu. 

Firma yayımladığı ilanında en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli öğrenim seviyelerinden mezun adaylar arasından kabin memuru alımı yapacağını ilan etti. Bu pozisyon için başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları şunlar.

EN AZ LİSE MEZUNU KABİN MEMURU ALIM İLANI

Kabin Memuru alımı için SunExpress tarafından belirlenen başvuru koşulları şöyle;

”T.C. vatandaşı iseniz ve T.C. Pasaportuna sahipseniz 20 – 35 yaşları aralığındaysanız Yurt içi en az lise diploması veya Yurt dışında okumuş olan adaylarımızdan lise denklik belgesi ibraz edebilecekseniz İyi derecede Türkçe ve İngilizce biliyorsanız (ek dil tercih sebebidir) Bayan adaylar için 1.55 m – 1.80 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahipseniz Bay adaylar için 1.60 m – 1.85 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısına sahipseniz Kabin memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmuyorsa Dış görünüşüne özen gösteriyor ve İyi derecede yüzme biliyorsanız.” ilana başvuru yapabilirsiniz. 

İŞ TANIMI

İlan metninde yer alan bilgilere alımlar İzmir, Antalya, İstanbul ve Ankara’da yapılacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularının ardından bulundukları illere en yakın firma merkezinde mülakatlara davet edilecekler. Mülakatlarda İngilizce ve Kurul Mülakatları gerçekleştirilecek.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Başvurularını yapan adaylar daha sonra mülakat sürecine davet edilecekler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/ku5Fs8 (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Özel Sektör İş İmkanlarından Haberdar Olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir