Özel sektör İş İlanları

THY Teknik Memur ve Uçak Bakım Personeli Alımı Yapacağını İlan Etti

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel ihtiyacı olduğunu ilan etti. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında kurumun iki farklı pozisyonda personel alımı yapacağı duyuruldu. 

İlan metninde yer alan açık kadrolar, alım yapılacak kadrolar için talep edilen şartlar ve başvuru sürecine dair tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. 

THY TEKNİK PERSONEL ALIMI

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. tarafından yayımlanan personel alım ilanında, alımların iki kadroda yapılacağı ilan edildi. Bu kadrolar;

* Memur

* Uçak Bakım Personeli

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanında yer alan açık kadrolar için kurum ayrı ayrı başvuru kılavuzları yayımladı. Her kadro için ayrı başvuru koşulları belirleyen THY Teknik A.Ş. adayların aşağıda yer alan koşulları sağlamalarını istedi. 

Memur Kadrosu İçin

Bu kadro için THY Teknik A.Ş. adayların 01.01.1986 tarihi ve sonrasında doğmuş olmasını, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamasını, Office programlarına hakim olmasını, Daha önce THY A.O., THY Teknik veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamasını, Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmasını, talep ediyor. 

Bu şartların dışında adaylardan yabancı dil ve öğrenim şartı da talep ediliyor. 

Turkish Technic tarafından yapılacak olan İngilizce sınavında başarılı olabilmek (İngilizce seviyesini 01.09.2017 tarihi itibariyle en az YDS 50, TOEFL IBT 60, IELTS Academic 5,5 değerlerinde olduğunu belgeleyebilen adaylar tercih sebebidir.),

Üniversitelerin Havacılık Yönetimi bölümünden lisans derecesinde mezun olmak veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Fen Fakültesi, İktisadi, İdari ve Beşeri Bilimler Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, İşletme Fakültesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Ticari Bilimler Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilimleri Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olamk. 

Uçak Bakım Personeli Kadrosu İçin

Bu kadro için adayların; ”01.01.1990 sonrasında doğmuş olmak, Adli sicil, adli sicil arşiv kaydı ve GBT kaydı bulunmamak, Eğitim süresince İstanbul’da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek, Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak· İstihdam edilmesi halinde vardiyalı düzende çalışabilmeyi kabul etmek.” şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik, Elektronik, Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri İşletme, Makine, Mekatronik, Metalürji, Otomotiv Teknolojisi ve Uçak Teknolojisi alanlarında eğitim veren teknikbölümlerden mezun olması isteniyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvuru işlemleri elektronik olarak tamamlanacak. İlana ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

Bağlantı Adresi: https://bit.ly/2YL8xJO

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir