Özel sektör İş İlanları

Türk Hava Kurumu İş İlanı: Yazı İşleri Memuru Alımı Yapıyor

Türk Hava Kurumu ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden ilan edilen personel alım ilanında tek bir pozisyondan memur alımı olacağı açıklandı. 

THK personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, başvuru şartları, ilana başvuru yapacak adayların başvurularını nasıl yapacağı detayları Kamuilanlari.com olarak sizlerle.

TÜRK HAVA KURUMU

Türkiye’nin en önemli havacılık kurumlarından birisi olan Türk Hava Kurumu personel alımı yapıyor. Çeşitli pilot alımlarının yanında Yazı İşleri Memuru alımı yapacak kurum bu kadro için şartları adaylara duyurdu. 

Kamuilanlari.com olarak ilana başvuru yapacak adaylar için yayımlanan iş tanımı sizlere aktarıyoruz. 

Yazı İşleri Memuru olarak göreve başlayacak olan personeller; ”Dava ve icra programı kayıtlarını tutmak, Kurum ve bağlıları lehine/aleyhine başlatılan dava ve icra takiplerinin raporlarını hazırlamak, İcra takiplerinin borç hesaplarını çıkarmak, Adliyelerdeki ve icra dairelerindeki evrak takiplerini yapmak. Kurum içi ve kurum dışı yazışmaları hazırlamak, Baş Hukuk Müşaviri’nin havale ettiği diğer işleri yerine getirmek,” görevlerini üstlenecek.

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Hava Kurumu söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken öğrenim ve mesleki özellikler olduğunu duyurdu. Aşağıda sizlere aktardığımız bu şartları sağlayan adaylar THK’nın personel alım ilanına başvuru yapabilecekler. 

İşte ilan metninde yer alan o koşullar; 

* Adalet meslek yüksekokulu mezunu. 

* Dürüst ,adil, güvenilir. 

* İş Sonuçlandırma becerisine sahip. 

* Kurum kültürüne vizyonuna uygun hareket edebilecek.

* En az 2 yıl tecrübeli adaylar

* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

Kurum personel alımına dair yapmış olduğu açıklamasında ayrıca şu ifadeleri kullandı. ”Alanında deneyimli TÜRK HAVA KURUMU kurum kültürüne uygun, disiplinli, takım çalışmasına önem veren, temsil kabiliyeti yüksek adaylarımızın, başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.”

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumun anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan için: https://bit.ly/2Td7zVl

İlana başvuru için yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir