Özel sektör İş İlanları

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Memur Kadrosu İçin Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye’nin en önemli havacılık kurumlarından olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Kurumun anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında Memur kadrosu için personel alımı olacağı ilan edildi. Peki ‘Memur’ kadrosu kadrosu için istihdam edilecek personeller hangi görevlerde bulunacak.?

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. tarafından ilan edilen alımlara dair tüm ayrıntılar;

TÜRK HAVAYOLLARI TEKNİK MEMUR KADROSU

Türk Havayolları Teknik tarafından yayımlanan personel alım açıklaması ve iş tanımlasında şu ifadeler kullanıldı. 

”Güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşları arasına giren Turkish Technic ailesinin bir parçası olmak isteyen Memur çalışma arkadaşları arıyoruz.”

MEMUR KADROSU İÇİN İLAN EDİLEN BAŞVURU ŞARTLARI

‘Memur’ kadrosu için yayımlanan başvuru kılavuzunda adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları da yer aldı. 

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. tarafından belirlenen bu başvuru koşulları genel koşulların yanında yabancı dil, öğrenim ve mesleki özelliklerden oluşuyor.

İlana kurum adayların; 01.01.1986 tarihi ve sonrasında doğmuş olmasını, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamasını, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış olmasını, askerlikten muaf olmasını veya 01.09.2019 itibari ile en az bir (1) yıl tecilli olmasını talep ediyor. Bu koşulların yanında adaylardan ayrıca ‘MS Office uygulamalarına hakim olmak,’ şartına haiz olması gerekiyor.

Mesleki ve kurumun kendi prensiplerine göre belirlediği koşullar ise şu şekilde;

Daha önce THY A.O., THY Teknik veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmış olmamak, Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak, 

Yabancı Dil Şartı

Turkish Technic tarafından yapılacak olan İngilizce sınavında başarılı olabilmek (İngilizce seviyesini 01.09.2017 tarihi itibariyle en az YDS 50, TOEFL IBT 60, IELTS Academic 5,5 değerlerinde olduğunu belgeleyebilen adaylar tercih sebebidir.),

Öğrenim Şartı

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. adayların Üniversitelerin Havacılık Yönetimi bölümünden lisans derecesinde mezun olmasını veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ,Fen-Edebiyat Fakültesi ,Fen Fakültesi ,İktisadi, İdari ve Beşeri Bilimler Fakültesi ,İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi ,İktisat Fakültesi ,İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ,İşletme Fakültesi ,İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi ,Siyasal Bilgiler Fakültesi ,Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi ,Ticari Bilimler Fakültesi ,Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ,Uygulamalı Bilimler Fakültesi ,Yönetim Bilimleri Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olmasını istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.ilana son başvuru tarihini 26 Ağustos olarak açıkladı. O tarihe kadar adaylar başvurularını kurumun ilanı yayımladığı kariyer sitesine anlaşmalı olarak yapacaklar.

İlan metni için: https://bit.ly/2Tiu2Al

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir