Özel sektör İş İlanları

Türk Hava Yolları (THY) Yeni Mezun Personel Alımı İlan Yayımladı

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti. Şubat ayı başında yayımlanan personel alım ilanında yeni mezun ile deneyimsiz adaylar arasından personel alımları olacağı açıklandı.

THY personel alım ilanında duyurulan kadro bilgileri ile iş tanımına dair tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

THY PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları (THY) tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro, TK TaKe-Off olarak duyuruldu. Bu kadro için THY tarafından yapılan görev açıklaması ise şu şekilde;

Dünyada en fazla noktaya uçan havayolu firması olan Türk Hava Yolları TaKe-off programıyla kariyerine başlamak isteyenlere birbirinden farklı alanlarda çalışma imkânları sunuyor.

İşte, TaKe-off yapabileceğin alanlar; İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri, Kalite & Teknik, Mali, Operasyon, Planlama, Pazarlama & Satış, Turkish Cargo, Yatırım & Anlaşmalar.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bu kadroya başvuruda bulunacak adayların aşağıda sizlere aktardığımız başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Üniversitelerin lisans son sınıf, yeni mezun* veya yüksek lisans öğrencileri, Yeni mezunlar için mezuniyet tarihi üzerinden 2 yıl geçmemesi gereklidir. Yüksek lisans öğrencileri için mezuniyet tarihi üzerinden 3 yıl geçmemesi gereklidir. İyi derecede İngilizce bilenler, Gelişimine önem veren, yeni ve uygulanabilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın olan herkes başvurabilir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TK TaKe-Off  pozisyonu için Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular kurumun resmi web sayfası üzerinden yapılacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar öncelikle THY İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden ilana ulaşacaklar daha sonra internet ortamında başvuru formunu doldurarak başvuru yapacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/wfBBis (Bağlantıyı kopyalayın, web tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

ÖZEL SEKTÖR personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir