Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Ocak 2019 Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı Personel alım ilanı yayımlandı. 2019 yılı Ocak ayı için yayımlanan Kızılay personel alım ilanında farklı şehirlerde bulunan kurum birimlerine personel alımları olacağı duyuruldu. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği bu alım ilanlarını sizlere detayları ile aşağıda aktarıyoruz. 

* Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar neler?

* Kızılay personel alım ilanına kimler başvuru yapabilir?

* Kızılay personel alım ilanına başvurular nasıl yapılır?

Tüm bu soruların yanıtlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

KIZILAY İLANI AÇIK KADROLAR

Türk Kızılayı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık pozisuonlar arasında Doktor, Program Asistanı, Gençlik Çalışanı, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu ve Data Raporlama Personeli.

Bu kadrolar için alım yapılacak şehir bilgilerinde; Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu pozisyonunun Kilis, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep’te bulunan kurum birimlerine alınacağı bildirildi. Diğer kadrolara yapılacak alımların ise tüm Türkiye geneli olduğu açıklandı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için gerekli başvuru koşullarını ana başlıkları ile sizlere Kamuilanlari.com olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı personel alım ilanlarını kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımlıyor. Kuruma bağlı bir web sayfası üzerinde üyelik oluşturan adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapıyolar. 

İlana ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar mavi renkte verdiğimiz bağlantı aracılığıyla kurumun ilanlarını yayımladığı sitesine ulaşabilirler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/7z5b6J (ermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın. )

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir