Özel sektör İş İlanları

Türk Kızılayı Personel Alım İlanına Yeni Kadrolar Eklendi

Türkiye’nin en önemli kurumlarından olan Türk Kızılayı personel ihtiyacını gidemek için yeni ilanlar yayımladı. Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan kurum birimleri için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro bilgileri, başvuru koşulları, alım yapılacak kadrolar ve ilanlara dair diğer detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında kurumun, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin,Hatay, Bursa, K.Maraş, Kilis, Hatay’da bulunan birimlerine çeşitli pozisyonlarda personel alımları olacağı açıklandı. 

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında ayrıca bazı kadrolar için tüm Türkiye’de alımlar yapılacağı bildirildi. 

AÇIK KADROLAR

Kızılay’ın kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında 19 farklı kadroda alım olacağı açıklandı. İlan metninde yer alan açık kadrolar;

İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli, Doktor, Flebotomist / Laboratuvar Teknikeri, İdari İşler Personeli (Engelli), Toplum Merkezi Yöneticisi, Corporate Communication Specialist, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, Gençlik Çalışanı ve Program Asistanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için belirlenen başvuru koşulları ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Kızılay personel alım ilanlarına başvuru süreci devam etmekte olup son başvuru tarihi kadrolara göre belirlenmiştir. İlanlara başvurular da kurumun kendi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlanı görüntülemek isteyen adaylar; https://goo.gl/7z5b6J (Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın. )

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir