Özel sektör İş İlanları

Yeni Mezun Adayların Başvuru Yapabileceği 1538 Özel Sektör İlanı

Eğitimlerini tamamlayıp mezun olan çok sayıda gencin en büyük sorunlarından birisi de deneyimsiz olduğu için iş ilanlarına başvuruda bulunamamaları. Bu kapsamda Kamu İlanları olarak bizlerde bu haberimizde yeni mezun adayların başvuruda bulunabileceği alım ilanlarını derledik. 

YENİ MEZUN ADAYLARIN BAŞVURU YAPABİLECEKLERİ İLANLAR

İş arayan adayların en sık takip ettikleri siteler olan kariyer sitelerinde yeni mezun adaylar için çok sayıda personel alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanlarında yeni mezun adayların başvuru yapabilecekleri net rakam ise 1538 iş ilanı. 

Onlarca kadroda yapılacak olan alımlar neredeyse Türkiye geneli her şehir için var. Buna göre alım yapılacak bazı meslek gruplarını sizlerle paylaşıyoruz. 

KADROLARA DAİR DETAYLAR

Kariyer sitelerinde yayımlanan ilanlara göre alımlarda yer alan açık kadrolar şöyle;

Müşteri Temsilcisi Asistanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Banka Gişe Yetkilisi, Satış Danışmanı, Finans Danışmanı, Sosyal Medya Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, Sözleşmeli Muhasebe Elemanı, Yetiştirilmek Üzere Müşteri İlişkileri Uzmanı, Anestezi Teknikeri, Tahsilat Temsilcisi, Resepsiyonoist, Gişe Yetkilisi, Depo Personeli, 

Ayrıca bu kadroların dışında onlarca daha eğitim, finans, sağlık, hizmet, inşaat, imalat, gıda sektöründe onlarca kadroda ilan bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara genel başvuru koşulları ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, firmaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapacaklar. Adayların başvuru yapabilmeleri için ilanın yayımlandığı siteye üye olmaları gerekiyor ancak ilanları üye olmadan da inceleyebilirler. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/xA5s8N (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Özel Sektör İlanlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir