Sözleşmeli Personel Alım İlanları

50, 55 ve 60 KPSS Puanıyla Başvurabileceğiniz Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlayan kamu kurumları çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumların kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile duyurulan sözleşmeli personel alım ilanlarında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. 

Bu kadrolar arasında çok sayıda pozisyon için alım yapılacağı ilan edilirken alımların büyük bir kısmı hastaneler için yapılıyor. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANLARI

DPB, İŞKUR ve kurumların kendilerine ait internet sayfalarından yayımladıkları alım ilanlarına göre 11 kurumun sözleşmeli personel alımı için ilan süresi devam ediyor. 

Bu kurumların önemli bir kısmı üniversitelerin hastanelerinde görevlendirilmek üzere yayımlanan ilanlardan olurşurken diğer kurumlarda şöyle listelendi. 

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB). Türk Standartları Enstitüsü, Ege Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi (2 ilan yayımladı), Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Yıldız Telnik Üniversitesi.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI GENEL KOŞULLAR

Bilindiği üzere kamu kurumları alım yapacakları kadrolara belirledikleri şartlara uyan adayların başvurularını kabul ediyorlar. Bu koşullar kadro ve kuruma göre değişmekte olup genel itibariyle şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak, Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018 KPSSP3 puanı, Ön Lisans Mezunları İçin 2018 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim Mezunları İçin 2018 KPSSP94 puanı şartını sağlamak, Aranılan Nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Kamuilanlari.com olarak söz konusu ilanları yayımladıkları anda sizlerle paylaşıyoruz. Bu ilanlar için yayımlanan başvuru kılavuzlarına aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türk Standartları Enstitüsü personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Ege Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Düzce Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çukurova Üniversitesi ilanı için TIKLAYINIZ

Yıldız Teknik Üniversitesi Personel İlanı için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir