Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Ege Üniversitesi Hastanesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine personel alımları yapacak. Hastane tarafından yayımlanan personel alım ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanlar yer alıyor. 

Alımların büyük bir çoğunluğu sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarına yapılacak. Kamuilanlari.com olarak hastane birimlerine gerçekleştirilecek olan bu alımları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu personel alım ilanında toplam 147 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre alım yapılacak o kadrolar ve öğrenim şartları şu şekilde,

100 Hemşire Alımı: Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezun olmak.

40 Hemşire Alımı: Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

1 Sağlık Teknikeri Alımı: Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak. En az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

1 Mühendis Alımı: Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. En az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek. En az C düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

3 Sistem Programcısı-Çözümleyici Alımı: Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği ya da İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak, En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

2 Programcı: Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı bölümü mezun olmak, En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar yukarıda yer alan özel şartların yanı sıra ilan metninde yer alan diğer koşulları da sağlamak zorundalar. 

Tüm bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunabilecekler. İlana başvurular ile ilgili yapılan açıklamada, ”ilanın Resmi Gazetede yayımlanmasından itibaren başvuru süresi 15 gün süre ile (Hafta içi mesai sonuna kadar) uzatılmıştır. Kurumumuza ait http://www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte E.Ü.Tıp Fakültesi hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.” ifadeleri kullanıldı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir