Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Sözleşmeli Personel Alım İlanı (Şubat 2019)

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı alımı yapacağını açıkladı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında Sınav Komisyonunca yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucuna göre Havacılık Dairesi Başkanlığına (1) Uçak Pilotu alımı yapacak. 

EGM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

EGM tarafından yayımlanan sözleşmeli uçak pilotu alımı için belirlenen başvuru koşulları arasında adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları, Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmeleri, Sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmaları gerekiyor. İlana başvuruda bulunacak adayların ayrıca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olması da bir diüğer koşul. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 18 Şubat tarihinden itibaren 22 Şubat tarihine kadar yapacaklardır. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte e bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir