Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Eskişehir Üniversitesi Hastanesine 55 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İşte ilana ilişkin detaylar;

ALIM YAPILACAK KADRO

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alımlar tek bir pozisyondan olacak. Hemşire kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 55 personel alımının yapılacağı ilana ilişkin başvuru koşulları ise şu şekilde. 

Başvuru Koşulları

Lise mezunu Hemşire kadrosu için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından belirlenen başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlik Dunımu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağma gelmemiş bulunmak. c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanına başvurular 9 Şubat tarihine kadar yapılabilecek. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını (Başvuru Formu 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak), Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi( e-devlet çıktısı kabul edilecektir.), 2018 KPSS sınav sonuç belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi) evrakları ile birlikte üniversiteye şahsen yapacaklar. 

Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir