Sözleşmeli Personel Alım İlanları

İstanbul Üniversitesi 100 Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapacak

İstanbul Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanında sözleşmeli Hemşire alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan Hemşire alım ilanı kadro detaylarını aşağıda aktarıyoruz.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRE ALIM İLANI

İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde görevlendirmek üzere alımı yapıalcağı açıklanan Hemşire sayısı 100. Bu 100 Hemşire alımında 90 lisans mezunu, 10 lise mezunu Hemşire alımı gerçekleştirilecek. İlana göre alımlar şu bölüm ve KPSS puanuyla olacak.

Lisans Mezunu 90 Hemşire Alımı: Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

Lise Mezunu 10 Hemşire Alımı: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak. 2018 KPSS P94 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu Hemşire alım ilanına başvuruda bulunacak adayların başvurularını yapmadan önce ilan metninde yer alan tüm koşulları incelemeleri gerekiyor. 

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özelşartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek. – Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

İlan metninde adaylara ayrıca şu uyarıda bulunuldu. 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adayların başvurularını ilanın yayımladığı süreden itibaren 15 gün içinde yapabilecekleri bildirildi. Buna göre adaylar başvurularını 13 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. 

Başvurular; Fotoğraflı Başvuru Formu, Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi, 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi evrakları ile birlikte kuruma şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir