Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Kızılay 3 Yeni Kadroda Personel Alım İlanları Yayımladı

Türk Kızılayı’nın kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyurduğu personel alımlarına yeni kadrolar eklendi. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında bulunan açık kadrolar ve alım yapılacağı duyurulan yeni pozisyonlara dair detaylar şu şekilde

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR BİLGİLER

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan yeni kadrolarda Tüm Türkiye için yayımlanan Flebotomist / Laboratuvar Teknikeri, Ankara için yayımlanan İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı ve Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Hatay, Bursa, K.Maraş da bulunan Kızılay birimlerine Toplum Merkezi Yöneticisi alımı.

Kızılay tarafından daha önceden yayımlanan personel alım ilanlarında ayrıca Gençlik Çalışanı, Satın Alma ve Lojistik Sorumlusu, İdari İşler Personeli (Engelli) ve Doktor alımı yapılacağı ilan edilmişti.

BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı için belirtilen şehirler ve tüm Türkiye geneli yayımlanan ilanlar için adayların hem genel başvuru koşullarını hemde kadro özelliklerini taşımaları isteniyor. Bu şartlar arasında aşağıda bulunan koşullar yer alıyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. Başvurular Kızılay’ın kendi internet sitesi üzerinden yapılacak. 

İlanları görüntülemek için kullanacağınız bağlantı; https://goo.gl/Zwy9c9 (Kopyalayın, İnternet Satırına Yazın ve Enter Tuşuna Basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir