Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Sağlık Personeli Alınıyor

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite tarafından yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken detayları haberimizde aktarıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli sağlık personeli alım ilanında tek bir pozisyondan alım yapılacağı duyuruldu. 

İlana göre üniversite Hemşire alımı yapacak ve bu kadro için toplam 15 personel istihdamı sağlayacak.

Hemşire alımları Lisans ve lise düzeyinden mezun adaylar arasından olacak. Kadro dağılımı ise 9 lisans mezunu hemşire alımı 6 lise mezunu hemşire alımı şeklinde oldu.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu Hemşire alımı için Selçuk Üniversitesi tarafından belirlenen başvuru koşulları şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılması sonucunda atamaya engel durumu bulunmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 14 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular resmi çalışma günlerinde ve mesai saatleri içerisinde kuruma şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir