Sözleşmeli Personel Alım İlanları

TBMM ve Cumhurbaşkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyorlar

TBMM Başkanlığı kendisine ait internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuş ve alım ilanıan ilişkin tüm ayrıntıları adaylara aktarmıştı. TBMM tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanının ardından Cumhurbaşkanlığı bünyesine bağlı iki kurum da personel alım ilanları yayımladılar. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii tarafından yayımlanan ilanlarda yayımlanan detayları sizlere tekrar hatırlatıyoruz. 

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı yayımladığı bir ilan ile iki farklı kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. Buna göre kurum Basın-Enformasyon Personeli ve Uzman Yardımcısı pozisyonlarına personel alımları gerçekleştirecek. 

CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMA SANAYİİ

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki farklı kadrodan personel alımları olacağı duyuruldu. Buna göre kurum mühendis ve proje asistanı alımı yapacak. Mühendis kadrolarında Elektrik -Elektronik Mühendisliği/Elektronik Mühendisliği/ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği, Uçak Mühendisliği/Uzay Mühendisliği/ Havacılık ve Uzay Mühendisliği Fizik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, alnalarında alım yapılacağı duyuruldu. 

TBMM BAŞKANLIĞI

TBMM Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde görevlendirmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacak. Kurum alım yapılacak kadrolara ilişkin yapmış olduğu açıklamasında; sözlü sınav esasına göre Yazılım Geliştirme Uzmanı, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, Sistem Uzmanı, Kıdemli Sistem Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Network Uzmanı alımı olacağı duyuruldu. 

İLANLARA İLİŞKİN AYRINTILAR

Yukarıda sizlere kadro detaylarını aktardığımız Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii ve TBMM Başkanlığı sözleşmeli personel alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantılar üzeriden ulaşabilirsiniz. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TBMM Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir