Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Üniversite Hastanelerine Yüzlerde Sözleşmeli Personel Alımları Yapılıyor

Üniversiteler kendilerine bağlı hastanelerde görevlendirmek üzere personel alım ilanalrı yayımlıyorlar. Bu kapsamda Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi iş ilanları sayfasında yer alan ilanları siz okuyucularımız için derledik. İlanlarda yer alan açık kadrolar ve alımlara dair detayları haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

* Personel alımı yapacak üniversiteler hangileri?

* Alım yapılacak açık kadrolar?

* KPSS, öğrenim ve diğer başvuru koşulları neler?

Tüm bu soruların yanıtlarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. İşte detaylar;

ALIM YAPACAK ÜNİVERSİTELER

DPB’de yayımladığı ilanlar ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyuran üniversitelerin arasında, Ege Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Yıldız Telnik Üniversitesi ve Kafkas Üniversitesi yer alıyor. 

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu üniversiteler tarafından yayımlanan ve üniversite hastaneleri bünyesinde görevlendirileceği açıklanan personel alımlarında yer alan açık pozisyonlar şöyle,

Lise, lisans mezunu Hemşire, Çeşitli alanlarda Sağlık teknikeri, Eczacı, Fizyoterapist, Ebe, Mühendis, Programcı, Sistem Programcısı Çözümleyici, Biyolog, Laboratuvar Teknikeri,  Sosyal Çalışmacı, Bilişim Personeli ve Laborant.

BAŞVURU KOŞULLARI

Üniversite Hastaneleri tarafından ilan edilen pozisyonlarda çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları iki ana başlıkta toplanıyor. Öncelikle devlet kurumlarında yer alan tüm sağlık çalışanlarının sağlaması gereken başvuru koşulları ile alım yapacak üniversitenin alım yapılacak kadroya göre belirlediği özel koşullardan oluşan bu şartları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak, Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018 KPSSP3 puanı, Ön Lisans Mezunları İçin 2018 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim Mezunları İçin 2018 KPSSP94 puanı şartını sağlamak, Aranılan Nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak

İLAN DETAYLARI

İlanlara ilişkin detaylara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullabilirsiniz.

Ege Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Düzce Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çukurova Üniversitesi ilanı için TIKLAYINIZ

Kafkas Üniversitesi ilanı için TIKLAYINIZ

Yıldız Teknik Üniversitesi Personel İlanı için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir