Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Üniversite Hastanesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında alımların sağlık personeli pozisyonlarına yapılacağı açıklandı. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan alımlar için kadro ve başvuru detayları şu şekilde,

KADRO BİLGİLERİ

Manisa Celal Bayar Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında toplam 35 personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımlarda 19 lisans mezunu hemşire, 5 lise mezunu hemşire 4 acil tıp teknikeri, 4 ebe ve 1 diyetisyen. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanına göre, alımlara başvuruda bulunacak adayların haiz olmaları gereken başvuru koşulları şöyle,

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. 2018 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Manisa Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanına başvuru süreci başlamış olup ilana son başvuru tarihi 15 Şubat olarak açıklandı. İlana başvurular istenilen belgeler ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir