Ekonomi

Tek Bir SMS’e 40 Bin TL Nakit Hesapta! Üstelik Erteleme Ödemeli Kampanyasıyla! O Bankaya Başvuru İçin…

Artan nakit ihtiyaçlarına karşı vatandaşları daima desteklemeye devam eden bankaların kendisi arasındaki rekabet ise düşük faizli krediler ve yüksek faizli mevduat hesapları gibi bankacılık hizmetleri üzerinden gerçekleşiyor. Bu kapsamda vatandaşların kendi bankası ile çalışması için yenilik üzerine yenilik yapan bankalar, özellikle kredi çekimini daha kolay hale getirmek için son zamanlarda düğmeye basmış bulunuyor.

Kredi çekimlerini hem düşük faizler hem de esnek geri ödemeler ile destekleyen kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, aynı zamanda tüm dünyada gelişen ve dönüşen dijital bankacılık sistemine de çok hızlı ayak uyduran bankalar arasında yer alıyor. Bu kapsamda vatandaşların tek bir tık ya da SMS ile kredi alabilmesini mümkün hale getirmiş olan Vakıfbank, mesai saatleri dışında da vatandaşların nakit sıkışıklığını gidermek için dijital dönüşümünü tamamlamış bulunuyor.

Vakıfbank’ın SMS Kredisinin Ödemeleri Üç Ay Ertelenebiliyor

Avantajlı kredi paketlerine bir de SMS kredilerini eklemiş olan Vakıfbank, üst limiti 125 bin TL olmak kaydıyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anında yanıt verecek bir kredi sistemi geliştirmiş bulunuyor. Tutara göre vadelendirme seçenekleri sunan Vakıfbank, 50 bin TL’nin altında azami vade olarak 36 ay; 50 bin TL’nin üstünde ise azami vade olarak 24 ay taksit yapıyor. Geri ödemelerde sunduğu esnek geri ödeme planlarına ek olarak üç ay ödeme erteleme de sağlayan Vakıfbank, vatandaşların rahat bir nefes almasını destekliyor. Öte yandan Vakıfbank’ın yüzde 1,55 faiz oranı ile başlattığı ödeme ertelemeli kredisinden bu şartlar altında ve en uzun vadede 40 bin TL Kullanacak olan bir vatandaşı aylık taksit tutarları 1.534,25 TL olarak hesaplanıyor.

Tek Bir SMS Yetiyor

İhtiyaç kredilerini şubeleri ve ATM’leri üzerinden dağıtmaya devam eden Vakıfbank, gerçekleştirdiği dijital dönüşüm nedeniyle şimdilerde Vakıfbank Mobil ve Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden de ihtiyaç kredisi vermeye başlamış bulunuyor. Tüm bu yolların yanı sıra telefon bankacılığı ile de müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren Vakıfbank, ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurularını kısa mesaj ile de alıyor. Böylelikle bankaya tek bir SMS atan banka müşterileri, onaylanan kredi tutarını sadece dakikalar içerisinde hesabında görüyor. Vakıfbank’ın avantajlı kredisinden yararlanmak için; aralarında birer boşluk bırakarak KREDİ, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi (ay/ gün/ yıl), aylık gelir bilgilerini yazarak, 5724’e SMS göndermek yeterli oluyor. Öte yandan sadece saniyeler içerisinde başvuruyu değerlendiren Vakıfbank, onay ya da ret mesajını başvuru yapan kişiye bekleme olmaksızın iletiyor.

İlgili Makaleler