Ekonomi

Türkiye Ekonomi Bankası’na gelenin yüzü gülecek! Faizler yüzde 1,64’e düştü! Günde bir fincan kahve fiyatına, 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi hizmeti!

Gıda, akaryakıt, emlak, otomotiv, tekstil, dijital ürün ve daha pek çok sektörden gelen yüksek oranlı zam haberleri, vatandaşların aylık gelirlerinin resmen sıfırlanmasına sebep oldu. Gündelik hayatlarını idame ettirmeye çalışırken bir de aylık sabit giderlerini karşılamaya çalışan ancak azalan nakitlerinden ötürü bu mücadeleyi vermek konusunda günden güne daha fazla zorlanan vatandaşlar, yeni maaş iyileştirmelerine kadar bütçelerini toparlayabilmek adına çetin bir arayış sürecinin içerisine girdi.

Geçtiğimiz senenin sonlarından bu zamana kadar dur durak bilmeden yükselmeye devam eden enflasyon karşısında alım güçleri düşen vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile bankaların kapılarını aşındırsalar da yükselen faizler karşılığında elleri boş dönmek durumunda kaldılar. Bu durum günden güne artan bir geçim derdine sebep olurken Türkiye Ekonomi Bankası’nın şubesiz bankacılık kolu olan CepteTEB’ten yüzleri güldüren bir kampanya haberi geldi.

CepteTEB, resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kampanyası kapsamında yeni müşterilerine 3 ay taksit erteleme imkanı tanıyacağı bir ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Dijital banka, ilgili kredi kampanyasına ilişkin ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

CEPTETEB HOŞ GELDİN KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

Geliştirdiği avantajlı kart kampanyalarının yanı sıra düşük faizli finansman hizmetleri ile de dikkat çeken CepteTEB, giderek artan nakit ihtiyaçlarına karşı tüketicilerin yanlarında yer alarak bir yeni kampanyaya daha imza attı. Yeni kampanyası kapsamında ilk kez CepteTEB müşterisi olacak olan tüketicilere hizmet sunacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

CepteTEB’in resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının asgari faiz oranı yüzde 1,64 olarak belirlendi. Banka üst limitini başvuru sahibinin ödeme performansına göre belirleyecek olan kredi kampanyasının azami vade sayısını, 36 ay olarak açıkladı.

CEPTETEB HOŞ GELDİN KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

İnternet bankacılığı, mobil uygulama ve banka şubeleri aracılığı ile başvurulara açılmış olan yeni kredi kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablosunu yayınlayan CepteTEB, sektörde dikkat çekmeyi başardı. Banka yüzde 1,64 faiz ve 12 ay vade karşılığında çekilecek olan 10 bin TL’lik kredinin aylık taksit ödemesini, 948,50 TL olarak hesapladı.

İlgili Makaleler