Ekonomi

Türkiye İş Bankası resmen duyurdu! Mobil uygulamayı indirene, faiz işlemeyecek! 10 bin TL’ye kadar nakdiniz anında hesabınızda! Son başvuru tarihi 31 Aralık 2022!

Günümüz ekonomik koşullarının en büyük problemlerinden birisi haline dönüşen yüksek enflasyon, vatandaşların bütçelerinin nerede ise sıfırlanmasına sebep oldu. Sene başında ve sene ortasında olmak üzere maaşlarına toplamda iki kez zam alan çalışanlar, yüksek enflasyon karşısında zam oranlarının kısa süre içerisinde erimesinden ötürü büyük bir geçim derdinin içerisine düştü. Bu durum alım güçlerinin de aynı doğrultuda sıfırlanmasına ve buna bağlı olarak da nakde olan ihtiyaçların artmasına sebep olurken vatandaşların banka kapılarını aşındırmalarına yol açtı.

Nakde olan ihtiyaçlarını bankaların kredi ürünleri aracılığı ile karşılamak isteyen birçok vatandaş, yüksek faizler sebebi ile banka kapılarından geri dönmek durumunda kaldı. Mevcut şartların faizleri yükseltmekten başka bir seçenek bırakmadığına dikkat çeken bankalar, bu kez de tüketicilere farklı kategorilerden destek verme çabası içerisine girdi. Burada da en önemli hizmet, taksitli nakit avans ürünü olarak öne çıktı.

Kasım ayı ile birlikte birçok bankadan taksitli nakit avans kampanyası duyurusu gelirken son avantajlı duyuru Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Potansiyel müşterilerine seslenen banka, sene sonuna kadar geçerli olan avantajlı nakit desteği kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI 2022

Sektörün en önemli isimlerinden olan Türkiye İş Bankası, yüksek faizlerden ötürü kredi ürünlerine yanaşamayan tüketiciler için yeni bir nakit desteği kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyasının mevcut müşterileri için geçerli olmadığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile paylaşılmış olan yeni kampanya haberine göre 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden müşteri olan ve kredi kartı başvurusu onaylanan tüm yeni müşterilere, 10 bin TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans hizmeti sunulacağının bilgisi verildi. Söz konusu kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısı ise 5 ay olarak belirlendi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanyasından yararlanmak için İşCep üzerinden banka müşterisi olunması ve yine aynı uygulama üzerinden kart başvurusunun yapılması gerekmektedir. Başvurusu onaylanan yeni müşteriler, İşCep üzerinden taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapabileceklerdir.

İlgili Makaleler