Ekonomi

Yapı Kredi Bankası’ndan devrim niteliğinde kredi kampanyası! Maaş müşterilerine 200 bin TL’ye kadar ödeme yapılacak! 408 TL’lik ödemeye 125 bin TL kazanma fırsatı!

Rusya- Ukrayna savaşı, FED faiz artırımı kararları, enflasyon artışı, tedarik problemleri, çip krizi ve daha pek çok faktör çerçevesinde giderek pahalılaşan gündelik hayat şartları, vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının da aynı doğrultuda artmasına sebep oldu. Bu durum ciddi bir geçim derdinin oluşmasına sebep olurken vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların yollarını tutmaya başladı.

Sene başından bu yana çok çeşitli faktörler çerçevesinde ağırlaşan gündelik hayat şartları, vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarını arttırırken bankaları da harekete geçirdi. İhtiyaç kredisi kampanyaları sayesinde müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankalardan güncel kampanya haberleri gelirken bir haber de Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Banka, maaşını kendi bünyesinden alan mevcut müşterileri için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI!

Sektörün en gelişmiş özel bankalarından birisi olan Yapı Kredi Bankası, nakde olan ihtiyacı giderek artan tüketiciler için avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda sene başından bu yana birçok farklı kategori altında duyurmuş olduğu kart ve finansman kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken banka, bu kez de maaş müşterileri için özel olarak bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı.

Maaş hesapları kendi bünyesinde bulunan mevcut müşterileri için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran Yapı Kredi Bankası, yeni kampanyası kapsamında 200 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlayacağını bildirdi. Kampanyasının başlangıç faizini yüzde 2,08 olarak belirleyen banka, kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan azami vadeyi 36 ay olarak duyurdu. Kredi kampanyasının örnek hesaplama tablosu ise şu şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 125.000 TL
  • Faiz oranı: %2,08
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Taksit tutarı: 12.259,79 TL

YAPI KREDİ BANKASI’NIN MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KREDİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi Bankası’nın maaş müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu 200 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç kredisi kampanyası, ilgili şartı sağlayan ve nakde olan ihtiyacı artan vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Tüketiciler, bankanın yeni kampanyasından nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya devam ederlerken beklenen kredi başvuru detayları açıklaması, Yapı Kredi Bankası’ndan geldi.

Resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasına dair bir bilgilendirme metni yayınlamış olan Yapı Kredi Bankası, söz konusu kredi kampanyasına hem internet bankacılığı kanalı hem mobil uygulaması hem de en yakın Denizbank şubesi aracılığı ile başvuru yapılabileceğini ifade etti.

İlgili Makaleler