Ekonomi

Yeni yılda kendi işini kurmak isteyenlere müjde! Bu kampanya tek kod ile 1.250 TL bütçe kazandıracak!

Bankaların belirli dönemlerde Esnaf ve KOBİ’ye yönelik sunduğu ayrıcalıklara Çiçek Sepeti firması da dahil oluyor. Dijitalde işlerini büyütebilmek ve etkin bir satış süreci elde etmek isteyenler için son fırsat.

Uzun süredir dijitalde yeni bir iş kolu oluşturmak isteyen girişimciler için kaçırılmayacak bir kampanya duyuruldu. Kampanya dönemi boyunca tüm banka müşterileri Çiçek Sepeti üzerinden tedarikçi olma fırsatını yakalayanlar için şu avantajlar geçerli olacak:

  • POS komisyon oranı %0,99 üzerinden kabul edilecek.
  • Düşük faizli kredi fırsatından faydalanılabilecek.
  • Bonus Business kredi kartı aidatsız kullanılırken 250 TL bonus kazandıracak.
  • Tedarikçinin acil nakit ihtiyacı için Faizsiz Nakit Avans kullanması mümkün olacak.
  • Dijitalde her alanda geçerli olacak masrafsız para transferi işlemleri sağlanabilecek.

ESNAF VE KOBİ’YE ÖZEL BAŞLATILAN KAMPANYAYA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Çiçek Sepeti uygulaması içerisinde satıcı pozisyonunda faaliyette bulunmak isteyenler Garanti BBVA ile POS komisyon oranı ödemiyor. Kredi kartı başvurusuna 250 TL bonus kazanıyor. Üstelik ek bir masraf ödemeden Faizsiz Nakit Avans talep edebiliyor.

Çiçek Sepetinde ilk kez satış yapacaklara tanınan bu özel fırsattan faydalanmak isteyenlerin 31 Aralık tarihine kadar satışa başlaması gerekiyor. Garanti BBVA müşterilerine sunulan bu fırsat özel bir referans kodu ile başvuran satıcılar için geçerli oluyor.

ESNAF VE KOBİ’YE ÖZEL TEKLİFTEN NASIL YARARLANILIR?

Bankanın Çiçek Sepeti firması ile anlaşmalı bulunduğu kampanyaya katılım sağlamak isteyenler Garanti BBVA üzerinden alacakları referans kodunu Çiçek Sepeti mağaza başvurusu kısmında “Referans Kodu” alanına ekliyor.

Bankanın başvuruda bulunacak olanlar için oluşturduğu ortak kod ise şudur: “CS01253”. Bu kodu kullanarak başvuruda bulunan her Garanti BBVA’lı şu fırsatları elde edecek:

  • 31 Ocak tarihine kadar 50.000 TL’ye kadar yapılacak satışlar için sıfır komisyon ödeyecek.
  • 31 Ocak tarihine kadar listeleme ücretsiz sunulacak.
  • Her satıcı 1.250 TL reklam bütçesi kazanacak. Bu bütçe 3 aylık geçerli olup tek seferlik kullanılabilecek.

İlgili Makaleler