Magazin

Burak ve Fahriye çifti bebeklerinin isimlerini açıkladı: Yeşilçama özendiler! Son dönemin ünlü bebeklerine ne isim verildi?

Fahriye Evcen kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile ikinci bebeklerini kucağına almaya hazırlanıyor. Fahriye’nin paylaştığı fotoğraflar sonrasında yapılan açıklamada 2 ay sonra oğulları doğacağı haberi verildi.

Çift oğullarını 2019 yılında kucağına aldı. Karan ismini verdikleri oğullarının ardından hamileliğinin 7.ayına ulaştığı ikinci çocuğunun da erkek olacağını müjdelemişti. İkinci oğlunu kucağına almaya hazırlanan ve bunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla da belgeleyen Evcen hem eşinden hem takipçilerinden güzel yorumlar aldı.

ÇİFTİN OĞULLARININ İSMİ BELLİ OLDU!

Burak ve Fahriye çiftinin yakın zamanda dünyaya gelecek oğullarının ismi ise Kerem oldu. Fahriye Evcen bu heyecanlı son günlerine sosyal medya hesabı üzerinden “Kavuşmaya az kaldı” notu ile paylaştı. Yapılan paylaşıma onlarca güzel yorum ve binlerce beğeni yağdı.

Yaptığı paylaşıma eşi Burak Özçivit beklenmeyen ve eşine sevgisini de gösteren bir yorumda bulundu ve herkesin takdirini kazandı. Fahriye Evcen’in 7. ayına ait hamilelik pozuna eşi Özçivit “Su gibi” yorumunda bulundu.

ÜNLÜLERİN BEBEKLERİNE VERDİKLERİ İSİMLER

Çiftin bebeklerine seçtikleri yeşilçamı andıran ve Türk efsanelerine konu olan Kerem ismini vermeleri diğer ünlülerin çocuklarına verdikleri isimleri merak ettirdi. Her bir çocuğa aslında günümüz modern isimlerden daha çok geçmişe ait isimler verildiği farkedildi.

Yakın zamanda Fahriye Evcen gibi oğlunu kucağına almaya hazırlanan Nihat Doğan ve İranlı eşi Arezoo çocuklarına “Batıgan” adını koyma kararı aldı. Bu ismin yanına eşinin rüyasında gördüğü söylenerek “Amin” ekleneceği kaydedilen bilgiler arasında.

Her ikisi de oyuncu olan Hazal Kaya ve Ali Atay çifti ise klasik isimlerden yana her ikisi de “Eski isimleri seviyoruz” diyerek açıklamada bulunduğu röportajda 2. çocuklarına koyacakları ismi de müjdeledi . İlk çocukları erkekti ve ismi Fikret Ali oldu. Çiftin 2.çocukları kız ve ismi Leyla Süreyya olacak. Diğer ünlü bebekleri:

  • Demet Evgar’ın kızının adı “Mavi”
  • Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlunun adı “Kurt Efe”
  • Sinem Kobal’ın kızları “Leyla ve Lalin”
  • Fahriye Evcen’in oğulla “Karan ve Kerem”
  • Bergüzarlı Korel’in “Ali, Leyla ve Han”
  • Seda Bakan’ın “Leyla ve Eda”
  • Ümit Erdim’in kızları “Ses ve Ela”
  • İsmail Hacıoğlu’nun kızı “Yemin”
  • Esra Erol’un oğulları “İdris Ali ile Ömer”
  • Irmak Ünal’ın “Kayla ve Vadi”

İlgili Makaleler