Magazin

Camdaki Kız dizisinin yeni fragmanı olay oldu! Hayri Nalan’dan vaz mı geçecek? Nalan’ın karasızlığı reytingleri düşürecek mi?

İzleyicilerin değişen alışkanlıkları sebebi ile farklı içerikler üretme gayreti içerisinde olan senaristler ve yapımcılar, son dönemlerde gerçek hayat hikayelerini yakından takip etmeye başladı. Birçok yerli içerik iyi senaryosuna ve tecrübeli oyuncu kadrosuna rağmen reyting kurbanı olarak ekranlara erken veda ederken gerçek hikayelerden uyarlanmış olan içeriklerin yükselen başarısı, herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Bir süredir hem yapımcıları hem de senaristleri gerçek hayat hikayelerine yönlendiren izleyici alışkanlıkları, son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun da popülaritesini arttırdı. Hekim olan Budayıcıoğlu’nun senelerdir gerçekleştirdiği terapilerden esinlenerek kaleme aldığı kitaplar, tek tek televizyon dizilerine uyarlanmaya başlandı.

İlk olarak Tv8 kanalında yayınlanmış olan “Kırmızı Oda” isimli dizi ile dikkatleri üzerine çeken Gülseren Budayıcıoğlu, sonrasında ise TRT1 kanalında yayınlanan “Masumlar Apartmanı” isimli dizi ile isminden söz ettirdi. Kaleme aldığı kitapları tek tek televizyon ekranlarına uyarlanan ünlü psikiyatrist, son dönemlerde ise “Camdaki Kız” isimli dizi ile izleyiciler tarafından yakın takibe alındı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından ekranlara uyarlanan ve bu sene 3’üncü sezonu ile izleyicinin karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi, reyting sıralamasında başarılı bir yere sahip olmaya devam ediyor. Son olarak 56’ıncı bölümü ile ekranlara gelen ve oldukça heyecanlı bir yerde final yapan popüler dizi, yeni fragmanları ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. İzleyicilerin bir kısmı yeni fragmanı beğenirken bir kısmı ise oldukça eleştirdi.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

57’inci bölüm fragmanları ile izleyicisinin karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi, heyecanlı bölüm ile gelmeye hazırlandığının sinyallerini verdi. Nalan’ın gerçek annesi olmadığını Feride’ye söyleyen Gülcihan’ın bu bilgiyi Cana’dan öğrendiğini söylemesinin üzerine Feride’nin ne tepki vereceği merak konusu olurken Nalan için yanıp tutuşan Hayri’nin ayrılık benzeri konuşması şok etkisi yarattı. Nalan’a bir karar vermek zorunda olduğunu belirten Hayri’nin kendisini geri çekip çekmeyeceği merak konusu oldu.

YENİ FRAGMANA TEPKİ!

Mutsuz olduğu bir evlilik içerisinde olmasına rağmen annesinin korkusundan ilişkisini bitiremeyen ancak Hayri ile de yasak bir aşka başlamış olan Nalan’ın yeni bölümde de pasif kaldığını gören izleyiciler, bu durumun diziye reyting kaybettireceğini savundu.

İlgili Makaleler