İşkur İş İlanları

1069 Büro Memuru, Vardiya Amiri ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları yeni ayın girmesiyle personel alım ilanlanlarında güncellemeler yaptılar. Çok sayıda alanda yeni ilanlar yayımlanırken mevcut ilanlardanda başvuru süreci uzatılan ilanlar oldu. Bu kapsamda yayımlanan yeni ilanlar ve alım yapılacak kadro detayları şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Öncelikle söz konusu alım ilanları tek bir kurum yada firma tarafından yayımlanan ilanlar değil. İlan edilen Büro Memuru, Şoför ve Vardiya Amiri kadroları için Türkiye geneli yayımlanan ilanların derlemesidir. Buna göre İŞKUR üzerinden bu pozisyonlar için ilan yayımlayan özel sktör firmalarının kadro detayları şekilde,

Büro Memuru (Genel) kadrosu için yayımlanan personel alım ilanında 565 personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanda Şoför kadrosu için ise Şoför (Yolcu Taşıma) branşında 74, Şoför-İtfaiye Aracı kadrosunda 3, Şoför-Yük Taşıma kadrosunda ise 409 personel alım ilanı yer alıyor. Vardiya Amiri kadrosu için ise 18 personel alım ilanı bulunyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adaylar için en önemli nokta başvuru koşulları. Ancak bu noktada net bir koşuldan bahsetmek mümkün değil. Başvuru koşulları firmadan firmaya değişiyor. Bazı firmalar büro memuru pozisyonuna lise mezunu alım yaparken bazı firmalar lisans mezunu adayların başvurularını kabul ediyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar öncelikle İŞKUR İş İlanları sayfasını açıyor. Burada Meslek yazan bölümü bulunuyor. Buraya Büro Memuru, Şoför veya Vardiya Amiri kadrolarından birini yazıp Ara butonuna basıyor ve tüm ilanları görüntülemiş oluyor. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir