İşkur İş İlanları

1716 Büro Memuru, Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları kadrolarında bulunan personel açığını gidermek üzere çok sayıda kadro için personel alım ilanı yayımlıyorlar. İŞKUR üzerinde yayımlanan bu ilanlardan 3 farklı pozisyon için olanları sizler için derledik. 

İŞKUR’da yayımlanan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarına dair kadro ayrıntıları, ilanları nasıl görüntüleneceğine dair detaylar ve başvuru sürecine ilişkin bilinmesi gerekenleri sizlere aktarıyoruz.

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından 3 farklı kadro için olanları sizler için derledik. Bu ilanlar kendi aralarında da çeşitli branşlara dağılıyorlar. Bu kapsamda oluşan personel alımı kadro dağılımı şu şekilde.

Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için 6, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 523, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 8, Kamyon Şoförü kadrosu için 41 Kamyonet Şoförü kadrosu için  9, Makam Şoförü kadrosu için 6, Servis Şoförü (Okul) kadrosu için 8, Şoför (Yolcu Taşıma) kadrosu için 130, Şoför-Yük Taşıma kadrosu için 397, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 679, Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) kadrosu için 2, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 11, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 13 Güvenlik Müdürü kadrosu için 1 personel alım ilanı bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolara başvuruda bulunacak adayların bazı koşullara haiz olmaları gerekiyor. Başvuru şartları arasında yer alan maddeleri sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARI NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların öncelikle İŞKUR üyeliği olması gerekiyor. İŞKUR üyeliği olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşıyor. Bu sayfa üzerinde hangi kadro için başvuru yapacaklarsa Meslek yazan bölüme o kadronun adını yazıp ara butonuna basıyorlar. Örneğin: Büro Memuru, Şoför veya Güvenlik Görevlisi yazıp arattığınız o kadrolar için yayımlanan ilanların tamamına ulaşırsınız. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için 

İŞKUR personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir