İşkur İş İlanları

186 Hastane Hizmetlisi, Hasta Danışmanı ve Hasta Karşılama Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında sağlık kuruluşlarında görevlendirmek üzere 186 personel alım ilanı yayımlandı. 

Bu alım ilanları Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan özel hastaneler ve sağlık kuruluşlarınca yayımlandı. En az lise mezunu olmak kaydıyla çok sayıda pozisyona yapılacak olan alımlara dair tüm ayrıntıları haberimizde aktarıyoruz. 

Alım yapılacak pozisyonlar, bu pozisyonlara yapılan personel sayıları, başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detaylar sizlerle.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre alımlar şu kadrolara yapılacak. 

Hasta Danışmanı kadrosu için 17, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 48, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 2, Hasta Refakatçisi kadrosu için 10, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 109, Hastane Hizmetlisi kadrosu için ise 1 personel alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kadro detaylarını sizlere aktardığımız personel alım ilanlarına kimler başvuru yapabilecek?

Özel sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan başvuru koşulları genel olarak şu şekilde. Ancak adayların ilan metinlerinde yer alan tüm şartları iyi incelemeleri gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN NE YAPILMALI?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda aktardığımız yöntem ile tüm ilanları görüntüleyebilirler. 

Öncelikle verdiğimiz bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfası için tıklayın, açılan sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın. (örneğin Hastane Hizmetlisi için açılan sayfada meslek yazan yere Hastane Hizmetlisi yazın ara butonuna basın)

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir