İşkur İş İlanları

192 Hasta Karşılama, Hasta Danışmanı ve Hasta Kabul Kayıt Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfası üzerinde yer alan İş İlanları sayfasında çok sayıda kadro için personel alım ilanları bulunuyor. Hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında sağlık kuruluşları da personel alımları yapıyor. 

Bu personel alımlarında yer alan ve hastanelerde görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı açıklanan bazı kadrolara dair ilanları sizler için derledik.

PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alım ilanları arasında sağlık kuruluşları ve hastanelerde görevlendirilmek üzere alım yapılacak kadro bilgileri ve kadro sayıları şu şekilde,

Hasta Bakımı Teknisyeni pozisyonu için 2, Hasta Danışmanı kadrosu için 15, Hasta Kabul Kayıt Görevlisi kadrosu için 15, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosuna 1, Hasta Refakatçisi kadrosuna 1 ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna 151 personel alımı yapılacak. 

Toplam 192 personel alımının yapılacağı personel alım ilanlarına genel başvuru koşulları ise şuı şekilde.

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları; 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için her bir kadroya dair bağlantıları aşağıda verdik. İlanlara o bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Hasta Bakımı Teknisyeni 2 personel alım ilanı için; https://goo.gl/wgMmmm

Hasta Danışmanı 15 personel alım ilanı için; https://goo.gl/AtVof1

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi 15 personel alım ilanı için; https://goo.gl/gDoHrr

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi 1 personel alım ilanı için; https://goo.gl/xVPLiw

Hasta Refakatçisi 10 personel alım ilanı için; https://goo.gl/s8zyWv
 
Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 151 personel alım ilanı için; https://goo.gl/3u6oV3

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir