İşkur İş İlanları

237 Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden, Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren çok sayıda sağlık kuruluşu personel alım ilanı yayımlıyor. Bu sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlardan bazıları ise farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapacakları kadrolar yer alıyor. 

Kamu İlanlari olarak bizlerde farklı kadrolarda yayımlanan bu personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İşte o ilanlar ve detayları.

KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden çok sayıda sağlık kuruluşu ilanlar yayımladı. Bu sağlık kuruluşları arasında özel sağlık birimleri, hastaneler veya klinikler yer alıyor. 

Bu çerçevede tüm bu kuruluşların yayımladıkları ilanlar ve kadro bilgileri şöyle;

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 2, Hasta Danışmanı kadrosu için 47, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 20, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 1, Hasta Refakatçisi kadrosu için 10, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için129, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 30 personel alım ilanı bulunuyor.

Bu kadrolar için alımlarda onlarca şehir için ilanlar bulunuyor. Ayrıca bazı sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlarda ülke geneli personel alımları yapacaklarını açıkladılar. Bu kapsamda adaylar ister kendi şehirlerinden isterlerse de ülke geneli ilanlara başvuru yapabilirler.

BAŞVURU SÜRECİ

İlanlara başvuru süreci devam ediyor. Ayrıca bu ilanlar gün aşırı güncellendiğinden alım yapılacak şehirler  ve kadrolar farklılık gösterebiliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru yöntemi ilanı yayımlayan sağlık kurumunun belirttiği şekilde yapılıyor. Burada ise iki seçenek var. 

Birincisi bazı sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlara İŞKUR aracılığıyla başvuru yapılmasını istiyor ve başvuruları bu şekilde değerlendiriceklerini bildiriyorlar. 

İkinci yöntemde ise kurumlar adaylara telefon numarası ve adres iletiyorlar. Bu numaradan randevu alan adaylar başvurularını şahsen yapıyorlar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan metninde yer alan kadrolardan herhangi birine başvuruda bulunacak adaylardan hangi koşullar talep ediliyor. Koşullar ilanı yayımlayan kurum ve alım yapılacak kadro için farklılık gösteriyor. Ancak genel olarak şu başlıklardan oluşuyor. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

İlan edilen kadrolara erişim sağlamak isteyen adaylar, sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın.

NOT: Örneğin Hastane Hizmetlisi için açılan sayfada meslek yazan yere Hastane Hizmetlisi yazın ara butonuna basın. Hasta Danışmanı kadrosu için de aynı şekilde, meslek yazan yere Hasta Danışmanı yaz ve ara butonuna bas.

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir