İşkur İş İlanları

294 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı (En Az Lise Mezunu)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında Danışma Memuru alım ilanları da bulunuyor. 

Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan Özel Sektör firmaları tarafından yayımlanan Danışma Memuru alım ilanlarında lise, önlisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanlar bulunuyor. Peki Danışma Memuru alım ilanlarına kimler nasıl başvuru yapabilir?

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye geneli farklı şehirlerde yayımlanan personel alım ilanlarında İstanbul, Kahramanmaraş, Bursa, Tekirda, İzmir ve Osmaniye’den alımlar yapılacağı açıklandı. Alımlarda yayımlanan bilgilere göre bu kadro için toplam 294 personel alımı gerçekleştirilecek. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İlan edilen bu kadro için başvurular ilanı yayımlayan özel sektör firması tarafından belirleniyor. Bazı firmalar başvuruların istenilen evraklar ile birlikte firmaya şahsen yapılmasını isterken bazı firmalar ise başvuruları İŞKUR üzerinden kabul ediyor. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi personel alım ilanları özel sektör firmalarınca yayımlanıyor. Bu kapsamda ilanlara başvuruda bulunacak adaylardan aranan şartlarda firmadan firmaya farklılık gösteriyor. Her firma kendi ihtiyacı ve talebine göre koşullar belirliyor. Bu koşullar ana başlıkları ile şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANA ULAŞMAK İÇİN

Söz konusu alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ
 

İŞKUR Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir