İşkur İş İlanları

3 Belediyeden KPSS Şartsız Personel Alım İlanı

Bazı belediye başkanlıkları 2019 yılının girmesiyle personel alımlarına hız verdiler. Bu çerçevede 3 Ocak atrihi itibariyle 3 belediye başkanlığı personel alım ilanı yayımlayarak kadrolarında oluşan personel açığını gidemeyei amaçlıyorlar. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde sizlere yayımlanan 3 alım ilanının detaylarını aktarıyoruz. 

ALIM YAPACAK BELEDİYELER

KPSS Şartı olmadan belediye personeli alımı yapacağını duyuran belediyeler Mersin, İzmir ve Karaman’da yer alıyor. Buna göre İzmir Ödemiş Belediyesi, Karaman Ayrancı Belediyesi ve Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladılar. 

Bu belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadro detayları ise şu şekilde,

* İzmir Ödemiş Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında Büro Elemanı, Cankurtaran, Güvenlik Görevlisi, İş Makinesi Operatötü ve Beden İşçisi alımı yapılacağı duyuruldu. 

* Karaman Ayrancı Belediyesi ise yayımladığı personel alım ilanında Şoför ve Beden İşçisi alımı yapacağını açıkladı. 

* Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alım ilanında Ağır Vasıta Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Elektronik Teknisyeni, Sayaş Okuma Personeli, Kaçak Kontrol Personeli, Engelli İşçi, Elektrik ve Harita Tenikkeri ve Vasıfsız İşçi alımı yapacağını açıkladı. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURU YÖNTEMİ

Söz konusu belediye personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını belediyelerin ilan ettiği tarihler arasında şahsen yapacaklar. Adayların dikkat etmesi gereken noktaların başında söz konusu alımlar için çok kısa başvuru süreleri verilmiş olması. 

İzmir Ödemiş Belediyesi belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Karaman Ayrancı Belediyesi belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi belediye personeli alımı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir