İşkur İş İlanları

335 Yönetici Asistanı, Sekreter ve Ön Büro Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında çok sayıda kadroda personel alımları yapılacağı açıklandı. Gün aşırı yenilenen bu alım ilanlarında 3 farklı kadro için yayımlanan ilanlar dikkat çekti. Bizlerde Kamu İlanları olarak bu alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Alım yapılacak kadro bilgileri ve kadrolara göre alım yapılacak personel sayısı, başvuruların nasıl yapılacağı, adayların ilana nasıl ulaşacakları gibi tüm detayları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN BİLGİLER

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlara göre 3 farklı kadrodan toplam 335 personel alımı gerçekleştirilecek. İşte kadro bilgileri ve alım yapılacak personel sayısı dağılımı. 

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için 77, Sekreter kadrosu için 146 ve Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) kadrosu için ise 112 personel alım ilanı yayımladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanların derlemesidir. Bu ilanları yayımlayan firmalar alım yapacakları personellerin şartlarını ilan metinlerinde belirttikleri gibi olmasını talep ederler. 

Her firma ve kadro için farklılık gösteren bu başvuru koşulları genel özellikleri ile şu maddelerden oluşuyor. 

Genel olarak bu koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmamasıgörevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Söz konusu alım ilanlarına başvuru da bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar başvurulardan önce İŞKUR’a üye olacaklar. Üye olan adaylar aşağıda yer alan bağlantıdan ilana ulaşacak ve başvurularını yapabileceler. 

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı ilanları için TIKLAYINIZ

Sekreter ilanları için TIKLAYINIZ

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir