İşkur İş İlanları

41 Bin 697 Personel Alım İlanı Yayımlandı! (Alım Yapılacak Meslek Grupları)

İŞKUR İş İlanları haberlerini siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza önümüzdeki hafta içerisinde başvuru yapabileceğiniz memur personel ve işçi alımlarını derledik. 

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına dair meslek bilgileri, başvuru koşulları ve ilanları görüntüleme ayrıntıları detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR İş İlanları alımlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlardan oluşuyor. Türkiye geneli 81 şehir ve onlarca ilçede bulunan firma ve kurumlar tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında farklı meslek gruplarına dair ilanlar bulunuyor. 

İşçi kadroları için en ilkokul mezunu memur kadroları için ise en az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanlarda yer alan meslek detaylarını Kamu İlanları olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için 6906, Satış Danışmanı / Uzmanı kadrosu için 1972, Garson (Servis Elemanı) kadrosu için 1821, Makineci (Dikiş) kadrosu için 1579, Temizlik Görevlisi kadrosu için 1478, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 1204, Turizm Ve Otelcilik Elemanı kadrosu için 1169, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için 1023, Kasiyer kadrosu için 685, Reyon Görevlisi kadrosu için 639, Konfeksiyon İşçisi kadrosu için 562, Büro Memuru (Genel) kadrosu için 506, Ön Muhasebeci kadrosu için 496, Proses İşçisi kadrosu için 442.

İLANLARA VE DİĞER MESLEKLERİ NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Burada bazı ayarlamalar ile tüm ilanlara ulaşabilirler. 

1. Yöntem: Şehre Göre Arama; adaylar bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan şehir bölümünü kendi şehirlerini seçip ara butonuna bastıklarında bulundukları şehirlerdeki tüm ilanları görüntülerler. 

2. Yöntem Mesleğe Göre Arama; adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaştıklarında mesleklerine göre arama yapabililer. Açılan sayfada meslek yazan yere istedikleri kadroyu yazan adaylar ara butonuna basarak ilanlara ulaşabililer. 

3. Yöntem Kamu İlanlarını Görüntüleme; Sadece Kamu kurumlarının yayımladığı ilanlara ulaşmak isteyen adaylar açılan sayfada İş Yeri Türü yazan yeri kamu olarak seçip ara butonuna bastıklarında ilanlara ulaşabilirler.

İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir