İşkur İş İlanları

60 KPSS Puan Şartıyla İtfaiye, İtfaiye Şoförü ve Büro Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İnebolu Belediye Başkanlığı ilgili birimlerinde görev vermek amacıyla personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklanan memur alım ilanına dair tüm bilinmesi gereken detayları ve adaylarda aranan genel başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

İNEBOLU BELEDİYESİ PERSONEL ALIM İLANI

İnebolu Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında toplam 5 farklı kadroda alım olacağı duyuruldu. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği alım ilanında adaylardan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmaları talep ediliyor. 

İlan metninde yer alan detaylara göre alımlarda toplam 12 personel istihdam edilecek. Alım yapılacak kadro detayları ise şu şekilde,

Aşçı kadrosu için 1 personel alımı, Şoför-İtfaiye Aracı kadrosu için 3 personel alımı, İtfaiyeci kadrosu için 1 personel alımı, Kamyon Şoförü kadrosu için 2 personel alımı, Büro Memuru (Genel)(Büro Memuru (Ücret Hesaplama)) kadrosu için 3 personel alımı ve Şoför (Yolcu Taşıma) kadrosu için ise 2 personel alımı yapılacak. 

 BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların 60 KPSS puan şartının dışında sağlamaları gereken diğer başvuru koşulları şunlar,

Türk vatandaşı olmak., Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, . Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. . İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. . Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN SONA ERİYOR?

İlana başvuru süreci başlamış olup son başvuru tarihi 4 Şubat olarak açıklandı. Adaylar bu süre zarfı içinde başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. 

İlana dair detaylara ulaşmak için İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan İşyeri Unvanı bölümüne İnebolu Belediye Başkanlığı yazıp Ara butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Tüm Kamu Personeli alım ilanlarını yakından takip etmek istiyorsanız uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir